Czy strony WWW można samodzielnie uzupełniać ?

post Image


Tak, wszystkie wykonywane przez nas strony są wyposarzone w panel do zarządzanie treśćią CMS, który umożliwia uzupełnianie
strony Internetowej z dowolnego komputera na świecie.

Dostęp do strony, klient posiada z poziomu panelu administracyjnego.

Panel administracyjny to narzędzie służące do samodzielnego zarządzania treścią, występujące na stronach internetowych opartych o tzw. CMS (Content Management System), czyli System Zarządzania Treścią. Dzięki niemu użytkownik może w łatwy sposób edytować treści na stronie:
- tworzyć i edytować teksty
- aktualizować ceny w ofercie
- dodawać / usuwać / zmieniać zdjęcia
- redagować aktualności na stronie
- i wiele więcej

Wachlarz możliwości zależy tylko od tego, jak strona została zaprojektowana i które jej elementy udostępniono do edycji z poziomu panelu administracyjnego. Czy obsługa panelu administracyjnego jest trudna? Nie. Nie trzeba mieć żadnej zaawansowanej wiedzy informatycznej, żeby obsługiwać panel CMS – wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera. Redagowanie tekstów jest bardzo podobne do obsługi Worda: mamy ikonki do pogrubiania tekstu, wypunktowania, wyrównywania itd. Możemy łatwo dodawać obrazki, odpowiednio umiejscawiać je względem tekstu i dodawać odnośniki. Wszystko to z podglądem treści, która wygląda dosyć podobnie do tego, co zobaczymy po zapisaniu zmian na stronie. Każdy, kto kiedykolwiek wystawił np. aukcję na Allegro bez problemu poradzi sobie z obsługą CMSa.